Copa de España de Ciclocross
# Renner Lftd* Team Tijd
1
EGEA GARCIA Jarod
17 41:23
2
VEZIE Maxime
16 0:31
3
GARNIER Matteo
17 0:35
4
BERAZA MENOYO Asier
16 1:29
5
JOINEL Trystan
17 1:46
6
ROUINSARD Felix
16 2:07
7
FERREIRA Tom
16 2:13
8
CALVO RIOS Pablo
17 2:27
9
ANDRE Noah
17 2:43
10
COTERA GONZALEZ Manuel
17 2:46
11
FERNANDEZ ECHEVARRIA Angel
17 2:57
12
GUIBOUT Marius
17 3:13
13
EGUIGUREN SANTAMARIA Oskitx
16 3:15
14
REGIL FERNANDEZ Mikel
17 3:21
15
PINI PERUJO Tito
16 3:25
16
URIA CUADRA Inigo
16 3:38
17
GALAN CORTAZAR Unax
16 4:04
18
UGARTE LARREA Gari
17 4:09
19
FARELO SARASUA Oinatz
17 ''
20
FERNANDEZ DE LA PENA AGUIRRE Benat
17 4:19
21
MARTINEZ GARCIA Ivan
16 4:25
22
DIAZ GOMEZ Martin
16 4:30
23
BUBA SOPKO Danny Jan
17 4:32
24
MAGRIA ADELL Pau
17 ''
25
VEGA GONZALEZ Mario
17 4:34
26
VAN KERCKHOVE Matisse
16 4:41
27
CASAL MONTERO Antonio
16 4:51
28
LOMBRANA VELASCO Unax
17 ''
29
BRAVO REQUENA Marti
17 5:15
30
MONASTERIO ZAMALLOA Markel
16 5:17
31
CASANOVAS COLL Aleix
16 5:20
32
COLMENERO FERNANDEZ Oier
16 5:21
33
GIL MENDEZ Xano
17 5:32
34
ALDAY MARTINEZ Erlantz
16 5:45
35
IRIARTE SANZ Igor
16 6:06
36
RUIZ DE ARCAUTE CUESTA Oier
17 6:17
37
MATEI FERNANDEZ Luca
16 6:34
38
LOPEZ BURGOS Rafael
17 6:41
39
GARCIA ARRIETA Iurdan
16 6:57
40
GARMENDIA PARDO Aritz
16 8:09
41
GOMEZ ALONSO Gorka
17  
42
QUINTANO VEIGA Hegoi
16  
43
FERNANDEZ SOLIS Erlantz
16  
44
BREBION Ilan
17  
45
TAME RODRIGUEZ Elias
16  
46
SOGUERO IBANEZ Egoitz
16  
47
ARANZABAL DOMINGUEZ Mikel
16  
48
RUMAYOR BARATEGUI Adahi
17  
49
DUNABEITIA ALDAZABAL Ander
16  
50
SORIANO SANCHO Jorge
16  
51
GONZALEZ FRANCES Ivan
17  
52
ARANGUREN CARBAYEDA Eneko
17  
53
GONZALEZ GOIKOETXEA Ander
16  
54
GARCIA QUIROGA Adrian
16  
55
GONZALEZ BLANCO Joel
17  
56
ZUBIA ORIA Markel
17  
57
SANCHEZ PEREZ Pablo
16  
58
BEGUIRISTAIN ANDUEZA Iker
16  
59
MUXIKA MUNDUATE Sustrai
16  
60
LORENTE MIGUEL Alejandro
16  
61
MAGAZ TRIGO Igor
16  
62
EALO EGUSKIZA Markel
16  
63
BASURTO MERINO Mattin
16  
64
PEREZ GASPAR Noe
16  
65
FERREIRO FERNANDEZ Peio
17  
66
ROIG TERUEL Daniel
17  
67
GOMEZ CONDE Pablo
16  
68
GARCIA MALBADI Unai
16  
69
SALAS ANDRES Axiel
16  
70
SALEGI ZULAIKA Mattin
17  
71
LAZPITA BARAIAETXABURU Txaber
16  
72
EGURZA MARTINEZ DE MORENTIN Adrian
17  
73
BEOBIDE MORILLO Xabier
17  
74
VALLEJO RODRIGUEZ Hector
16  
75
ALCAIN LLORCA Pablo
17  
76
MICHELENA TEJEDOR Oihan
16  
77
ASENSIO POYDA Nikolai
17  
78
LLANEZA CARNEIRO Iyan
16  
79
ZABALA URIBARRI Xabier
16  
80
MAGUREGI ATUTXA Markel
17  
81
MARTIN CALLEJA Aketx
16  
82
BALLINA URKIOLA Julen
16  
83
VIGISTAIN ECHEVARRIA Jorge
16  
84
FLORIDO SEDANO Jon
17  
85
ARTECHE SORARRAIN Benat
16  
86
FERNANDEZ DE AGUIRRE PEREZ Izai
16  
87
CAMINAS HERVIAS Joritz
16  
88
SARABIA JORDAN Mikel
16  
DNF
SISNIEGA SOL Ivan
16  
DNF
MARINA TORRES Marc
17  
DNF
VALLE ELEGIDO Adrian
17  
* Lftd: UCI-leeftijd. Leeftijd van de renner eind 2022.
Filter op land
{$langArray['filter_category']}"; if(!empty($zq)) {echo "
x
";} echo "
"; echo "
"; echo "
"; if(!isset($category_options)) {$category_options = array();} if(empty($zq_valid)) {$zq_selected = $category_options;} else {$zq_selected = $zq_valid;} $disable_checker = ''; foreach($fa_array AS $key => $value) { if(count($fa_array) <= 1) {$disable_checker = " disabled";} echo ""; } if(count($fa_array) > 1) { echo "
GO
"; } echo "
"; echo "
"; echo "
"; $sql2 = "SELECT lap_url FROM lap_times AS lp WHERE lp.lap_kal_id = $race"; $result2 = mysqli_query($con, $sql2); if(mysqli_num_rows($result2) > 0) { $row2 = mysqli_fetch_assoc($result2); echo "
PDFLap Times
"; } $href = "https://cyclocross24.com$subFolder/race/$race/"; $pagetitle = "{$langArray['result']} $raceName $titleExtension"; echo "
"; echo ""; $vars = array('{$minAmount}' => 2, '{$maxAmount}' => 10); $selectMinMax = strtr($langArray['select_min_max_2'], $vars); echo "
"; echo "
"; echo "
"; //echo "
"; echo "
"; ?>